Ricochet
single

Uroczystość Wszystkich Świętych

Jak co roku klerycy w okresie Wszystkich Świętych wyjeżdżają pomagać w naszych parafiach. W tym roku do Cieplic zostali wysłani Szymon i Janek. W dzień przyjazdu uczestniczyli wraz z dziećmi przebranymi za świętych w Mszy św. Po Eucharystii ze śpiewem na ustach ruszyli do parku, gdzie całą grupą odmówili litanię do Wszystkich Świętych. Równie radośni wrócili na salkę parafialną. Tam nastąpił dalszy ciąg świętowania, a mianowicie Bal Świętych, który nasi klerycy współorganizowali.

Do innych ich zadań należało zbieranie wypominków na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny.

Wieczorem 1 listopada mieli także okazję uczestniczyć w drodze światła prowadzoną przez cieplicką młodzież.

Zapraszamy do obejrzenia filmu: Bal Wszystkich Świętych – Cieplice

W tym samym czasie dwóch innych kleryków: Maciek i Paweł pomagało w zbieraniu wypominków w naszej parafii w Bolszewie.

    1 thought on “Uroczystość Wszystkich Świętych”

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *