Ricochet
single

Ferie w Łapszach Niżnych

Klerycy oraz nasz ojciec duchowny – o. Piotr Recki SP w dniach 4-9 lutego udali się do Pijarskiego Ośrodka Edukacyjno-Wypoczynkowego “Pieniny Spiskie” w Łapszach Niżnych na kilka dni ferii.

Po zdanej i całkiem udanej zimowej sesji egzaminacyjnej udaliśmy się z naszym ojcem duchownym Piotrem Reckim SP na kilka dni zimowego wypoczynku. Naszą bazą był niedawno wyremontowany Pijarski Ośrodek “Pieniny Spiskie”, którego dyrektorem jest o. Łukasz Zaraś SP.

Podczas tych kilku dni mieliśmy okazję do podniesienia naszych umiejętności zjazdu na nartach. Dla jednych była to czysta przyjemność, dla innych trudna szkoła upadków. Wszyscy jednak wróciliśmy cali i zdrowi, więc chyba nie było tak źle. Po takim wysiłku mogliśmy odpocząć w pobliskich termach, a także przy stole do bilarda. Dwa dni poświęciliśmy także na wędrówki po górach – odwiedziliśmy Słowacką część Pienin wraz z Czerwonym Klasztorem, a po polskiej stronie – Trzy Korony.

Nie zapomnieliśmy także o duchowych sprawach – codzienna Eucharystia i Liturgia Godzin wyznaczały nam rytm dnia. Podczas modlitwy pamiętaliśmy także o Was i o intencjach, które przesyłacie do nas.

Wracając z Łapsz Niżnych – aby uniknąć korków na “zakopiance” – nieco zboczyliśmy z trasy i przejeżdżając przez okolice Nowego Sącza odwiedziliśmy Świniarsko – rodzinną miejscowość kl. Krzysztofa Świderskiego SP. Dziękujemy Mamie Krzysztofa za ciepłe przyjęcie i pyszności, które przygotowała dla nas.

Do niniejszego posta dołączamy galerię zdjęć. Po przejściu sporych problemów technicznych od teraz powinno pojawiać się więcej zdjęć.

2018-02-11-Ferie-002
2018-02-11-Ferie-002
Aperture: 5.6Camera: NIKON D3000Iso: 110
« 1 z 150 »

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *